178-015-513R571
178-015-513R571
178-015-513R571
DigiKey raktári szám
1115FFE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
178-015-513R571
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15, 15 Pozíció D-Sub - egymásra helyezett Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
178-015-513R571 modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,08mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), árnyékolt
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
2, 2
Érintkező kialakítása
Sajtolt
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A); 2 (DA, A)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C