SE30R2NTCD
SE30R2NTCD
SE30R2NTCD
DigiKey raktári szám
942-SE30R2NTCD-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SE30R2NTCD
Leírás
STANDARD MOTOR 5300 RPM 24V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szénkefés Egyenáramú motor standard 5300ford./perc 24VDC
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
9,91 / 70
Gyártó
NMB Technologies Corporation
Méretek
Négyzet - 1.181" x 1.181" (30.00mm x 30.00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Tengely átmérője
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz (tengely és csapágy)
0,512" (13,00mm)
Típus
Egyenáramú motor
Rögzítőfuratok közötti távolság
0,866" (22,00mm)
Funkció
standard
Végződtetés módja
csatlakozó
Motor típusa
Szénkefés
Tömeg
0,463font (210,01g)
Névleges feszültség
24VDC