PAN14EE12AA1
PAN14EE12AA1
PAN14EE12AA1
DigiKey raktári szám
942-PAN14EE12AA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAN14EE12AA1
Leírás
STANDARD MOTOR 12850 RPM 12V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szénkefés Egyenáramú motor standard 12850ford./perc 12VDC
Kategória
RPM
12850ford./perc
Gyártó
NMB Technologies Corporation
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
0,694 / 4,9
Sorozat
Méretek
Kerek - 0,953" átmérő (24,20mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Tengely átmérője
0,059" (1,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz (tengely és csapágy)
0,453" (11,50mm)
Típus
Egyenáramú motor
Végződtetés módja
csatlakozó
Funkció
standard
Tömeg
0,086font (39,01g)
Motor típusa
Szénkefés
Alap típusszám
Névleges feszültség
12VDC