12038VE-24R-GUE-2
DigiKey raktári szám
12-12038VE-24R-GUE-2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
12038VE-24R-GUE-2
Leírás
120X120X38MM, 24VDC, 6,400 RPM,
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 244,0CFM (6,90m³/perc) 4 vezeték
Kategória
Zaj
66.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
38.4 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
4 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, VDE
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
1,60A
Légáramlás
244,0CFM (6,90m³/perc)
Feszültségtartomány
18 ~ 26,4VDC
Statikus nyomás
1,490inH2O (371,1Pa)
Keret anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
műanyag
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C