12038VA-24R-GA-00
DigiKey raktári szám
P19883-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
12038VA-24R-GA-00
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 243,7CFM (6,82m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
64.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
35.5 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,816font (370,13g)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
1,48A
Légáramlás
243,7CFM (6,82m³/perc)
Feszültségtartomány
18 ~ 27,6VDC