08015SS-12N-AT-00
08015SS-12N-AT-00
08015SS-12N-AT-00
DigiKey raktári szám
P124180-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
08015SS-12N-AT-00
Leírás
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Hüvely 34,0CFM (0,952m³/perc) 3 vezeték
Kategória
Zaj
34.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2.52 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
3 vezeték
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tömeg
0,122font (55,34g)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Névleges áram (Amper)
0,210A
Szélesség
15,00mm
Feszültségtartomány
6 ~ 13,8VDC
Légáramlás
34,0CFM (0,952m³/perc)
Keret anyaga
műanyag
Statikus nyomás
0,140inH2O (34,9Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Hüvely
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 40°C