08015SS-12N-AL-00
DigiKey raktári szám
12-08015SS-12N-AL-00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
08015SS-12N-AL-00
Leírás
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Hüvely 33,9CFM (0,949m³/perc) 3 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás, befékezettforgórész-érzékelő
Gyrt.
Zaj
34.0dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
2.52 W
Csomagolás
Doboz
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
3 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Névleges áram (Amper)
0,210A
Szélesség
15,00mm
Feszültségtartomány
6 ~ 13,8VDC
Légáramlás
33,9CFM (0,949m³/perc)
Keret anyaga
műanyag
Statikus nyomás
0,140inH2O (34,9Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Hüvely
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 40°C