NJW4184U3-33B-TE2
DigiKey raktári szám
2129-NJW4184U3-33B-TE2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2129-NJW4184U3-33B-TE2CT-ND - Vágott szalag (CT)
2129-NJW4184U3-33B-TE2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NJW4184U3-33B-TE2
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-89-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NJW4184U3-33B-TE2 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
9 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
40dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-243AA
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Gyártói tokozás
SOT-89-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,1V / 100mA