SM-42TW101
DigiKey raktári szám
SM-42TW101TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM-42TW101CT-ND - Vágott szalag (CT)
SM-42TW101DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-42TW101
Leírás
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms 0,25W, 1/4W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM-42TW101 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Nidec Components
Fordulatok száma
11.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
100 Ohms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,189" x 0,138" előlap (4,80mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%