TSM4YJ101KR05
DigiKey raktári szám
716-TSM4YJ101KR05TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
716-TSM4YJ101KR05CT-ND - Vágott szalag (CT)
716-TSM4YJ101KR05DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSM4YJ101KR05
Leírás
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms 0,25W, 1/4W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Vishay Sfernice
Fordulatok száma
11.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
100 Ohms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,189" x 0,138" előlap (4,80mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%