R80H54BS2PC-07
DigiKey raktári szám
563-R80H54BS2PC-07-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R80H54BS2PC-07
Leírás
DC FAN ,80X80X80MM, 54VDC, 184.5
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális (kettős) 54VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 184,5 CFM (5,22m³/perc) 4 vezeték ventilátoronként
Kategória
Tulajdonságok
befékezettforgórész-védelem, PWM-vezérlés, fordulatszámmérő (tachométer)
Gyrt.
Zaj
87.0dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
148 W
Csomagolás
Tálca
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
4 vezeték ventilátoronként
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Névleges áram (Amper)
2,74A
Szélesség
80,00mm
Feszültségtartomány
40 ~ 60VDC
Légáramlás
184,5 CFM (5,22m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Statikus nyomás
7,098inH2O (1768,0Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C