C80H12BS4ME-07
DigiKey raktári szám
563-C80H12BS4ME-07-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C80H12BS4ME-07
Leírás
DC FAN ,80X80X80MM, 12VDC, 203.0
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális (kettős) 12VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 203,0CFM (5,68m³/perc) 4 vezeték ventilátoronként
Kategória
Tulajdonságok
befékezettforgórész-védelem, PWM-vezérlés, fordulatszámmérő (tachométer)
Gyrt.
Zaj
80,5dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
171.6 W
Csomagolás
Tálca
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
4 vezeték ventilátoronként
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Névleges áram (Amper)
14,3A
Szélesség
80,00mm
Feszültségtartomány
10,8 ~ 13,2VDC
Légáramlás
203,0CFM (5,68m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Statikus nyomás
6,038inH2O (1504,0Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C