CT-6EP503
DigiKey raktári szám
563-CT-6EP503-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT-6EP503
Leírás
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Részletes leírás
50 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
CT-6EP503 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
50 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyzet - 0,276" x 0,276" előlap (7,00mm x 7,00mm)
Tűrés
±10%