CT-6EP104
DigiKey raktári szám
563-CT-6EP104-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT-6EP104
Leírás
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CT-6EP104 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Nidec Components
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
100 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyzet - 0,276" x 0,276" előlap (7,00mm x 7,00mm)
Tűrés
±10%