UPM1H331MPD1AA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nichicon
Raktáron: 924
Adatlap
Chemi-Con
Raktáron: 220
Adatlap
Chemi-Con
Raktáron: 0
Raktáron: 294
Ehhez nincs kép: UPM1H331MPD1AA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
UPM1H331MPD1AA
DigiKey raktári szám
UPM1H331MPD1AA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPM1H331MPD1AA
Leírás
CAP ALUM 50V POLAR
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
995 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.3 A @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
55 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
1,280" (32,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C