ELXY500EMC331MJ30S megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Chemi-Con
Raktáron: 220
Adatlap
Chemi-Con
Raktáron: 294
Adatlap
Nichicon
Raktáron: 924
Ehhez nincs kép: ELXY500EMC331MJ30S
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ELXY500EMC331MJ30S
DigiKey raktári szám
ELXY500EMC331MJ30S-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ELXY500EMC331MJ30S
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
630 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Búgóáram (magas frekvencián)
1.26 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
54 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
1,240" (31,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C