RSB0J221MCN1GS
DigiKey raktári szám
493-7373-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-7373-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-7373-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSB0J221MCN1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 6.3 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 12mohm 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RSB0J221MCN1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
350 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3.5 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
220 µF
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,256" H. x 0,256" Sz. (6,50mm x 6,50mm)
Névleges feszültség
6.3 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
12mohm