741X083101JP
DigiKey raktári szám
60-741X083101JPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
60-741X083101JPCT-ND - Vágott szalag (CT)
60-741X083101JPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
741X083101JP
Leírás
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohm ±5% 63mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 0804, Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
741X083101JP modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Gyártó
CTS Resistor Products
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Áramkör típusa
izolált
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás (Ohm)
100
Tokozás
0804, Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Ellenállások száma
4
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)
Érintkezők száma
8
Alap típusszám
Teljesítményveszteség elemenként
63mW