PSMNR90-80ASEJ
DigiKey raktári szám
1727-PSMNR90-80ASEJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMNR90-80ASEJCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMNR90-80ASEJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMNR90-80ASEJ
Leírás
PSMNR90-80ASE/SOT8000A/CCPAK12
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 495A (Tc) 1,55kW (Tc) Felületszerelt CCPAK1212
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,6V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
504 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
36802 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1,55kW (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
CCPAK1212
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
0,9mohm / 25A, 10V