RB520CM-30T2R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Toshiba Semiconductor and Storage
Raktáron: 8 485
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 1 421 471
Adatlap
Panjit International Inc.
dióda 30 V 100mA Felületszerelt VMN2M (SOD-923)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RB520CM-30T2R
DigiKey raktári szám
RB520CM-30T2RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB520CM-30T2RCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB520CM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB520CM-30T2R
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2M
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RB520CM-30T2R modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
VMN2M (SOD-923)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
100mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
450 mV @ 10 mA