PSMN3R3-100SSFJ
DigiKey raktári szám
1727-PSMN3R3-100SSFJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN3R3-100SSFJCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN3R3-100SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN3R3-100SSFJ
Leírás
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 180A (Ta) 341W (Ta) Felületszerelt LFPAK88 (SOT1235)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
159 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Elavult
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
9940 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
341W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK88 (SOT1235)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,3mohm / 25A, 10V