PSMN2R6-100SSFJ
DigiKey raktári szám
1727-PSMN2R6-100SSFJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN2R6-100SSFJCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN2R6-100SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN2R6-100SSFJ
Leírás
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 200A (Ta) 341W (Ta) Felületszerelt LFPAK88 (SOT1235)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
191 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Elavult
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
12838 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
341W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
7V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,6mohm / 25A, 10V