PSMN2R2-100SSEJ
DigiKey raktári szám
1727-PSMN2R2-100SSEJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN2R2-100SSEJ
Leírás
PSMN2R2-100SSE/SOT1235/LFPAK88
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 255A (Tc) 500W (Ta) Felületszerelt LFPAK88 (SOT1235)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,2V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
420 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
34776 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
500W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,3mohm / 25A, 10V