PSMN1R8-80SSFJ nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
N csatornás 80 V 270A (Tc) 341W (Ta) Felületszerelt LFPAK88 (SOT1235)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PSMN1R8-80SSFJ
DigiKey raktári szám
1727-PSMN1R8-80SSFJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN1R8-80SSFJCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN1R8-80SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN1R8-80SSFJ
Leírás
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
222 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
15319 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
341W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK88 (SOT1235)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,8mohm / 25A, 10V