PSMN1R3-80SSFJ
DigiKey raktári szám
1727-PSMN1R3-80SSFJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PSMN1R3-80SSFJCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PSMN1R3-80SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN1R3-80SSFJ
Leírás
NEXTPOWER 80 V, 1.2 MOHM, 335 AM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 335A (Tc) 341W (Ta) Felületszerelt LFPAK88 (SOT1235)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
246 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
16647 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
341W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK88 (SOT1235)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,2mohm / 25A, 10V