PMZ600UNEYL nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 76
Adatlap
N csatornás 20 V 600mA (Ta) 360mW (Ta), 2,7W (Ta) Felületszerelt SOT-883
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.