PMEG40T20ERX
DigiKey raktári szám
1727-7479-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-7479-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-7479-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG40T20ERX
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SOD123W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 2A Felületszerelt SOD-123W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PMEG40T20ERX modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
11.5 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
22 µA @ 40 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
350pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
SOD-123W
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
450 mV @ 2 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)