RBR2MM40CTFTR
DigiKey raktári szám
RBR2MM40CTFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RBR2MM40CTFCT-ND - Vágott szalag (CT)
RBR2MM40CTFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBR2MM40CTFTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDU
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 2A Felületszerelt PMDU
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RBR2MM40CTFTR modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 40 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
PMDU
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
520 mV @ 2 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)