PMEG2010EPK-QYL
DigiKey raktári szám
1727-PMEG2010EPK-QYLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PMEG2010EPK-QYLCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PMEG2010EPK-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG2010EPK-QYL
Leírás
DIODE SCHOTTKY 20V 1A DFN1608D2
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 20 V 1A Felületszerelt DFN1608D-2
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
600 µA @ 20 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
65pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Rögzítés módja
Vezetési áram (Io)
1A
Tokozás
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
415 mV @ 1 A
Gyártói tokozás
DFN1608D-2
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C