PMEG2005CT,215
DigiKey raktári szám
1727-5188-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-5188-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-5188-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG2005CT,215
Leírás
DIODE ARR SCHOTTKY 20V TO-236AB
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 20 V 500mA Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PMEG2005CT,215 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
22 ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 20 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Gyártói tokozás
TO-236AB
Vezetési áram (Io) (diódánként)
500mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
390 mV @ 500 mA