SDM40E20LC-7
DigiKey raktári szám
SDM40E20LC-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SDM40E20LC-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SDM40E20LC-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM40E20LC-7
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 20V 400MA SOT23
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 20 V 400mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDM40E20LC-7 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
310 mV @ 100 mA
Gyártó
Diodes Incorporated
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Visszáram Ur-nél
250 µA @ 20 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 125°C
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
400mA (DC)