PMEG10020ELXEX | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PMEG10020ELXEX |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123HP |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 100 V 2A Felületszerelt SOD-123HP |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Gyrt. | Záróirányú feléledési idő (Trr) 14 ns |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Visszáram Ur-nél 150 nA @ 100 V |
Alkatrész státusza Aktív | Kapacitás / Ur, F 55pF / 1V, 1MHz |
Technológia | Rögzítés módja |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 100 V | Tokozás |
Vezetési áram (Io) 2A | Gyártói tokozás SOD-123HP |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 840 mV @ 2 A | Üzemi hőmérséklet (átmenet) 175°C |