PMEG10020ELXE-QX
DigiKey raktári szám
1727-PMEG10020ELXE-QXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PMEG10020ELXE-QXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PMEG10020ELXE-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG10020ELXE-QX
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123HP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 2A Felületszerelt SOD-123HP
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
14 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
150 nA @ 100 V
Kapacitás / Ur, F
55pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Rögzítés módja
Vezetési áram (Io)
2A
Tokozás
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
840 mV @ 2 A
Gyártói tokozás
SOD-123HP
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C