PMEG10010ELXEX
DigiKey raktári szám
1727-PMEG10010ELXEXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PMEG10010ELXEXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PMEG10010ELXEXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG10010ELXEX
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt SOD-123HP
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
14 ns
Visszáram Ur-nél
150 nA @ 100 V
Kapacitás / Ur, F
55pF / 1V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
1A
Gyártói tokozás
SOD-123HP
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
780 mV @ 1 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C