PESD3V3S2UT,215 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PESD3V3S2UT,215 |
Leírás | TVS DIODE 3.3VWM 20VC TO236AB |
Gyártói standard átfutási idő | 26 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 20V bilincs 18A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt TO-236AB |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PESD3V3S2UT,215 modellek |
Kategória | Hálózatvédelem No |
Gyrt. | Felhasználás univerzális |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / frekvencia 207pF / 1MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 150°C (TA) |
Típus Zener | Típusjelölés autóipar |
Egyirányú csatornák 2 | Minősítés AEC-Q100 |
Ellenfeszültség (tip.) 3,3V (max.) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Átütési feszültség (min.) 5,2V | Tokozás TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 20V | Gyártói tokozás |
Max. impulzusáram (10/1000µs) 18A (8/20µs) | Alap típusszám |
Teljesítmény elosztás 330W |