ESD3V3CA
DigiKey raktári szám
4878-ESD3V3CATR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD3V3CA
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 9VC SOT233
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESD3V3CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
200W
Csomagolás
Ömlesztve
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Kapacitás / frekvencia
600pF / 1MHz
Kétirányú csatornák
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
4,5V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
9V