PESD2IVN24-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PESD2IVN24-TR |
Leírás | TVS DIODE 24VWM 42VC TO236AB |
Gyártói standard átfutási idő | 30 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 42V bilincs 3,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt TO-236AB |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PESD2IVN24-TR modellek |
Kategória | Hálózatvédelem No |
Gyrt. | Felhasználás CAN |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / frekvencia 14pF / 1MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TA) |
Típus Zener | Típusjelölés autóipar |
Kétirányú csatornák 2 | Minősítés AEC-Q101 |
Ellenfeszültség (tip.) 24V (max.) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Átütési feszültség (min.) 25,5V | Tokozás TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 42V | Gyártói tokozás |
Max. impulzusáram (10/1000µs) 3,5A (8/20µs) | Alap típusszám |