BZX84J-B36,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 2 700
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
onsemi
onsemi
Raktáron: 96
Rohm Semiconductor
Zener dióda 36 V 550 mW ±2% Felületszerelt SOD-323F