MM3Z36VC
DigiKey raktári szám
MM3Z36VCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z36VCCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z36VCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z36VC
Leírás
DIODE ZENER 36V 200MW SOD323F
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 36 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323F
Kategória
Visszáram Ur-nél
45 nA @ 25.2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-323F
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
84 Ohms