BZX84-C39,215 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 1 789
Adatlap
Direct
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Raktáron: 89
Diotec Semiconductor
onsemi
Texas Instruments
Diodes Incorporated
Zener dióda 39 V 250 mW ±5% Felületszerelt TO-236AB