BZX84C39LT3G elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 1 789
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 497
Adatlap
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 5 784
Diodes Incorporated
Raktáron: 89
Comchip Technology
Zener dióda 39 V 250 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C39LT3G
DigiKey raktári szám
BZX84C39LT3G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C39LT3G
Leírás
DIODE ZENER 39V 250MW SOT23-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84C39LT3G modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
130 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 27.3 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
250 mW