BZX84-B10,215
DigiKey raktári szám
2156-BZX84-B10,215-954-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84-B10,215
Leírás
DIODE ZENER 10V 250MW TO236AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 250 mW ±2% Felületszerelt TO-236AB
Kategória
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 7 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±2%
Max. teljesítmény
250 mW
Tokozás
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms