BZX384-B3V3,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Raktáron: 47
Rohm Semiconductor
Raktáron: 134
Zener dióda 3.3 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.