BZX384-B12,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 103 162
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 6 585
Adatlap
Similar
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener dióda 12 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.