BZV55-C68,135 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Diotec Semiconductor
Zener dióda 68 V 500 mW ±5% Felületszerelt LLDS; MiniMelf
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZV55-C68,135
DigiKey raktári szám
BZV55-C68,135-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZV55-C68,135
Leírás
DIODE ZENER 68V 500MW LLDS
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 47.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
LLDS; MiniMelf
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
240 Ohms