ZMM68R13 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Diotec Semiconductor
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 68 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-80C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ZMM68R13
DigiKey raktári szám
4878-ZMM68R13TR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZMM68R13
Leírás
DIODE ZENER 68V 500MW SOD80C
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ZMM68R13 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
200 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 51 V
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 175°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-80C
Max. teljesítmény
500 mW