BZV55-C30,115
DigiKey raktári szám
1727-6225-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-6225-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-6225-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZV55-C30,115
Leírás
DIODE ZENER 30V 500MW LLDS
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 30 V 500 mW ±5% Felületszerelt LLDS; MiniMelf
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZV55-C30,115 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 21 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
LLDS; MiniMelf
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
80 Ohms