BLM18HE601SN1D
DigiKey raktári szám
490-5214-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5214-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5214-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18HE601SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 800mA 250mohm
EDA / CAD modellek
BLM18HE601SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
800mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
250mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz