ECS-250-8-33Q-RES-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-250-8-33Q-RES-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-250-8-33Q-RES-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-250-8-33Q-RES-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-8-33Q-RES-TR
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±15ppm kristály 8pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-250-8-33Q-RES-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Terhelő kapacitás
8pF