STDCRG2-16M
DigiKey raktári szám
644-STDCRG2-16MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-STDCRG2-16MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-STDCRG2-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STDCRG2-16M
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
16 MHz ±20ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STDCRG2-16M modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
16 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)